Tehovec - Trnovany B

15.10.2016 22:02

Doplnění restů, které nikdo jiný  za mě, jak zjišťuji, neudělá.

Tenkráte v sobotu na domácí kuželně jsme utkání zahájili tragicky. Jirka sice zahrál plné, ale špatná dorážka s 10+ti újezdy na soupeře stačit nemohla. Kubu po 34 hodech vystřídal Martin Hrouda, ale na bod to stejně nestačilo. 0:2 a ztáta 66 kuželek.

Další dvojice David a Petr Šmidlík museli bodovat. Povedlo se na půl. David sice získal první dráhu, po druhé byl střídán Martinem Bílkem. K zisku bodu, ale ani dráhy to nevedlo, a nához hluboko pod 500. K obratu však na dráze č.3 zavelel Petr. Dráha 151 a soupeř už ztrácí 49 kuželek. Petr pokračuje na stejné vlně, soupeř po půli střídá. ani to mu však nepomohlo a Petr získává první bod na stranu Tehovce. Sice nadále prohráváme 1:3 a ztráta 29 kuželek.

Utkání a zisk bodů pro domácí zachraňuje Petr Seidl s Jardou. K obratu utkání dochází již po prvních drahách. Kluci jedou jako mašiny a nevýrazné soupře jasně přehrávají. Po třech drahách je jasno - i toto utkání vyhrajeme.

Po tragickém poločase a perádní druhé půli vítězíme 5:3 poměrem 3153 : 3032 poražených kuželek.

PS: nejhorší nához Tehovce na Poděbradské kuželně - tak toto snad už nikdy.