Vezeme povinné body z Brandýsa

05.03.2011 11:57

Včera jelo družstvo "A" do Brandýsa nad Labem, kde nastoupilo proti místnímu "B". Jestli-že jsme chtěli udržet si na dostřel přední pozice v tabulce, museli jsme naplno bodovat. Hodně jsme si věřili. Z důvodu pracovních povinností nastala nějaká ta změna v pořadí hráčů na naší straně, tak-že nezvykle zahajoval utkání Martin H. proti Tamokovi. Martin se prvních 50 hodů nemohl srovnat do ulice tak dostat do hry. Druhá půle hry byla úplně jiná, Martin hrál jak zpartesu a po vynikajícím výkonu náhozem 442 : 383 jasně vítězí. Václav H. nastupuje proti Čvančarovi a jejich utkání je velmi vyrovnané. Po celou dobu hry se tahají o několik kuželek a do posledních hodů je stav nerozhodný. V závěru se štěstí přiklonilo k Václavovi a ten tak po skvělém výkonu vítězí o šest kuželek 400 : 434. Teď je řada na Tomášovi B., aby vedení potvrdil. Tomáš nastopuje proti Kotkovi a od prvních hodů si Tomáš buduje náskok. Ve druhé padesátce se karta obrací a Tomáš náskok ztrácí. Pár hodů před koncem však soupeř perfektně trefuje a Tomáš tak prohrává 403 : 430. Nezvykle pozdě nastupuje ke své hře Jirka Š. proti Nečekalovi. Od prvních hodů si Jirka buduje náskok a po skvělých plných na obou drahách a solidní dorážce zcela jasně vítězí 452 : 386. Tomáš P. nastupuje proti Nechvátalovi. Tomáš je stále na prostředku a tak kuželky moc rychle rychle nepřibývají, přesto si buduje nad soupeřem náskok. Ve druhé půli je to ještě horší, prostředek, prostředek a ještě jednou to samé. Soupeř náskok stahuje, což se mu nakonec nepovedlo a Tomáš tak po nemastném výkonu vítězí 402 : 385. Petr Š. nastupuje proti Šedivému. Jeho úkolem je nejlépe vyhrát. To v první padesátce vychází a Petr si vybudoval mírný náskok. Ve druhé půli se soupeři daří podstatně lépe a tak nakonec Petr prohrává 428 : 436.

Celkově vítězíme 6:2 poměrem 2567 : 2454

Zpravodaj KP I.tř. - 18.kolo.pdf (194,2 kB)