Béčko doma ztrácí body

27.10.2012 18:23

Jen telegraficky:  Družstvo B doma přivítalo Vlašim B a bohužel prohrálo.

První nastoupil Václav a již od počátku bylo jasné, kdo je na domácích drahách pánem. Už v plných soupeř ztrácí, jen dorážka je vyrovnaná. Do druhé půle se hra do plných otáčí a Václav v ní ztrácí 10 kuželek. Ovšem v dorážce jasně soupeře přehrává. Vítězí 444:395. Pěkný náskok do dalších bojů. Z důvodu nepřítomnosti některých hráčů (Hlaváček, Bílková) nastupuje ke svému prvnímu domácímu utkání Jirka Štoček. Je znát jeho nevyházenost a 116 do plných je málo, soupeř též pouze 120. V dorážce je rozdíl již podstatně patrnější a Jirka ztrácí další kuželky. Ve druhé půli je obraz hry podobný, jen soupeř přidává něco navíc. Bohužel ne tak domácí hráč. Jirka prohrává 344:394.

Je srovnáno. Další Jirka, tentokráte Chaloupka stále není v mistrovských utkáních prodat svou hru jako o trénincích. Proti zkušenému Chovancovi nemá v tomto případě šanci. Pouhých 126 plné +58 dorážka je hodně málo a Jirka se dívá od samého začátku na záda. Ve druhé půli Jirka nic nepřidává. Prohra o 51 kuželek 361:412 rozhoduje utkání. Aleš to má hodně těžké. Pro obrat utkání by musel zopakovat nához zpředčtrnácti dny, což není jednoduché. Již první dráhu Aleš ztrácí solidní plné 140, ale pouze 44 v dorážce dává 184:213. Na dvojce ase Aleš rozehrál a zachraňuje alespoň dílčí bod. 150 plné a vynikající dorážka 90 klacků. Na zvrat v dílčí hře to stačí, na zvrat utkání ve prospěch domácích to nestačí. Aleš vítězí 427:414

Prohra 2:4 poměrem 1576:1614