Nádherné utkání na domácí kuželně

21.01.2012 11:52

Neratovice to v Tehovci umí - nikdo neprohrál.

Humlovo výjezdní zasedání spojené s odehráním mistrovského utkání se vydařilo. Všech dvanáct hráčů udělalo přes 400 /poprvé se tak v Tehovci stalo/- průměr na hráče 437,5 - bodujeme - vyhráli všichni - výjezdní zasedání skončilo nad ránem - fandi a zůstaň člověkem nad ránem již asi neplatilo.

Po porážce v MB právem vznikla obava jak dál bez T.Pavlaty. Je to ztráta, ale tu musí nahradit kolektivní hra a "pavlata" zatím s malým "p". Jsou na to tři hráči. Včera se toto podařilo. J.Štastný vydoloval půl bodu proti dobře hrajícímu V.Humlovi, kterému se na druhé dráze již tak nedařilo. V.Hrouda to umí a  včera se ani nezpotil. Jeho soupeř P.Šteiner všechny překvapil krásně zahranou dorážkou - 163! Vedeme 1,5:0,5 bodu. Ten Kozák - zkušenost proti nezkušenému mládí. J.Šmidlík zahrál dobře - má na víc - moc záhozů a dvě existence jej stály bod. Kozáci vždy jezdili na koních. I včera přijel Honza na koních, ale pod kapotou. Jistě o půlnoci litoval, že nemohl třeba i odkulhat ke koním /do auta/ některého ze svých kolegů - tak pil vodu. Důležitý a rozhodující bod - za T.Pavlatu udělal T.Bílek proti J.Sklenářovi, který má v Tehovci rekord drah - 525. Tentokrát zahrál o 104 méně. Vedeme. M.Hrouda trápící se poslední dobou dorážkou udělal povinný bod proti Z.Trnkovi, který již tradičně a podle mého očekávání nezahrál na jedničce. Dobře hrající P.Vacek porazil P.Šmidlíka, kterému nevyšly plné o tři kuželky. P.Šmidlík zahrál dorážku bez chyby a tak zachránil rodinný průměr záhozů na šest. Z vnuka má jistě pan Vacek radost. Pana Vacka touto cestou všichni zdravíme.
Je málo takových zápasů - přátelská atmosféra - náhradníci mající volno - 12-stupňů na drahách - padající kuželky. Mám radost i štěstí že poslední autobus do vedlejší vesnice mi jede o půlnoci. Čekal jsem na zastávce a slyšel hymnu - Tehovec hvězda a chorál - Kdo sú boží bojovníci. Souhlasím s hymnou -ta je o všem za posledních pár let a s chorálem na půl - protože kdyby Žižka viděl záhozy a hody některých hráčů, sám by si dobrovolně vypíchl druhé oko aby se na "to" nemusel dívat. Já vidím dobře a proto - trénovat, trénovat, trénovat a to již říkal Lenin - on se při tom učil!

Toto vše se stalo včera a dnes v Tehovci!
 

Mirek Hlaváček
 

Zpět
tabulka
2.KLM A 2023/2024
1 Kosmonosy 4
2 Kdyně 4
3 Červený Kostelec 4
4 Podbořany 2
5 Kamenice nad Lipou 2
6 Lomnice 2
7 Tábor 2
8 Jičín 2
9 Bohušovice 2
10 Rokycany 0
11 Konstruktiva Praha 0
12 Tehovec 0

 

 tabulka
KP I 2023/2024
1 Sadská B 4
2 Vlašim B 4
3 Kutná Hora B 4
4 Kosmonosy C 4
5 Kostelec n Č.L. A 2
6 Poděbrady B 2
7 Tehovec B 0
8 Kolín B 0
9 Kutná Hora C 0
10 Benešov C 0
11 Příbram B 0

 

Kostelec n Č.L. A

 

Vyhledávání

© 2008 - 2012 TJ Sokol Tehovec. Všechna práva vyhrazena.