Tehovec A - Hořice B

02.10.2017 12:55

Domácí Poděbradská kuželna "nám" letos nepřeje, spíš teda naše roce / hra je špatná. Hořice nás vyrovnaným výkonem všech hráčů jasně přehráli, byli prostě lepší.

Hru zahájil Jirka výhrou na první dráze, ale to bylo vše. Špatná hra na čtvrté a třetí dráze byla hrozná. Celkem 512 na soupeřových 561 rozhodně stačit nemohlo. Jardovi soupeř taká zatápěl, po půli prohrával 2:0 a ktomu 35 kuželek. Jardu to heclo a soupeře o tři klacky nakonec přejel.

Martina pak po půli střídal Kuba, která je poslední dráhou 168 vyhoupl na 529. Soupeř  548 a vítězí. Ani Petr Seidl na tom není lépe. Vítězí pouze na poslední dráze a to o jednu kuželku, soupeř pěkných 558.

Další bod do Tehovce přináší pouze Tomáš Čožík 541, kde soupeř nahrál výkon, se ketrým jsme se schopni měřit "514". Petr ˇmidlík je po půli střídán Martinem Bílkem. Martin hraje pouze prvních 10 hodů (75) pak to koriguje, abe neměl moc, stejně tak na poslední dráze (73), ale už je to lepší.