Tehovec A - Praha Vršovice

12.04.2015 14:15

Přeposlední utkání na domácí kuželně - opět vítězíme. Soupeři již přijíždí předem poraženi a děkují za každý bodík, hlavně že to není kanár.

Sestavu neměníme. Nastupuje Jirka se Šmejkalem. Parádní plné 161, ale soupeř ztácí pouhou devítku. Po pokažené dorážce soupeř stahuje na rozdíl 5-ti kuželek. Jirka zahrává 153 plné, soupeř již nestíhá a v dorážce vůbec ne. Jirka vítězí 457:411.

I Jarda po dlohé době zahrává parádní dráhu, kdy soupeř Holada držel krok jen ve hře do plných a to na obou drahách. Po parádní dorážce 165 kuželek (soupeř jen 98) jasně vítězí 480:405.

Kubovi se dnes nedaří. Hlavou je už někde v Hamburku a soupeři Rejthárkovi stačí jen ve hře do plných. Dorážka slabá, soupeř si tak získal rozhodující náskok. Po výměně drah se moc nezlešuje a dráhu se soupeřem plichtí. Kuba prohrává 398:430. No na tokovýhle číslo u Kubi zvyklí nejsme.

Petr už od prvních hodů dává jasně najevo, že čulibrka domů zpět nést nechce. Parádní plné (160) + skvělá dorážka. Petr si nese do druhé půle náskok 57 kuželek. Po výměně drah zahrává ještě plné, ale dorážka už je slaboučká. I přesto Petr vítězí nad soupeřem Vilímovským 442:407.

Potvrdit naše vítězství může Martin Hrouda proti soupeři Grygarovi. První plné vyrovnané, ale těsně lepší dorážkou po půli vede o 6 kuželek. Martin nekoulí podle svých představ. V plných ztrácí, stejně tak i v dorážce a prohrává 422:430.

Martin Bílek má náskok 116 kuželek na vítězství proti Švédovi. První plné v pohodě, ale ta dorážka!! I přesto po první padesátce má náskok 19-ti kuželek. I po výměně drah se vykon soupeře nezlepšuje a Martin po průměrném spíš podprůměrném náhozu v poklidu vítězí 408:361.

Vítězíme 6:2 poměrem 2607:2444 poražených kuželek.