Tehovec A - Union Praha A
05.10.2014 23:30Již v úterý, 30.9., jsme sehráli domácí mistrovské utkání proti nám neznámému soupeři "Union Praha".
Utkání rozehrál Jirka Šť. proti Altmanovi. Jirka byl při hře totálně mimo mísu a soupeř mu statečně sekundoval. Po průměrných plných a ještě horší dorážce, v závěru tři újezdy na kuželku, padlo vítězství o jednu kuželku do klína soupeři. Ano, o jednu kuželku umí prohrávat pouze a jenom Jirka.
Ke svému prvnímu utkání v Tehovci nastoupil Jarda procházka proti Ivanu Vlčkovi. Jarda Zahrál to co odněj očekáváme, i když on nebyl se svou hrou spokojen. Od začátku si držel nad soupeřem mírný náskok. Zkušeně si vítězství pohlídal a srovnal průběžný stav.
Velmi dobře zahrál i Kuba Šmidlík, který nedal soupeři Soukupovi šanci, i když v obou plných se držel Kuby jako klíště. V dorážce se však rozhodlo v náš prospěch.
Nelehký úkol padl nakonec na Davida Šmidlíka. Soupeř se obával kanára, a tak na Davida postavil svého nejlepšího hráče. David v průběhu plných již prohrával snad o třicet kuželek, ale za psychické podpoy Jardy za zády svou hru zlepšoval. Hlavně v dorážce, kde mu pomohly snad čtyři hrcky a soupeře dotáhl na tři kuželky. Ve druhé padesátce však Davidovi došel dech a soupeř si dokráčel pro vítězství.
Velmi vyrovnaný boj panaoval i v souboji Martina Hr. s Dudychou. Martin nahrál do plných, ale v dorážce na soupeře ztrácel. Podobný průběh měla i druhá padesátka. V závěru dorážky Martin skvěle dorazil a otevřel, což se soupeři nepodařilo a prohrál.
Zápas byl doteď vyrovnaný. Nyní nás čekal boj Martina Bílka s Ditrichem. Soupeř držel s Martinem krok pouze ve hře do plných a po slaboučké dorážce ve 47. hodu radši vystřídal. Dnešní vynikající hře v podání Martina nestačil ani střídající Franc. Martin nadělil soupeři 112 kuželk.
Vítězíme 6:2 2600:2435
Jirka Šť.
———
Zpět| průběžná tabulka 3.KLM B 2025/2026 |
||
| 1 | Poděbrady | 11 |
| 2 | Pardubice | 11 |
| 3 | Praha Radlice | 10 |
| 4 | Liberec | 10 |
| 5 | Jičín | 9 |
| 6 | Kutná Hora | 8 |
| 7 | Benešov | 7 |
| 8 | Verneřice | 6 |
| 9 | Česká Lípa | 4 |
| 10 | Tehovec A | 4 |
| 11 | Solnice | 4 |
| 12 | Praha Vršovice | 0 |
| Konstruktiva Praha |
| průběžná tabulka KP I 2025/2026 |
||
| 1 | Červené Pečky | 16 |
| 2 | Kosmonosy C | 15 |
| 3 | Sadská B | 14 |
| 4 | Kosmonosy D | 13 |
| 5 | Lhotka A | 12 |
| 6 | Neratovice | 10 |
| 7 | Vlašim C | 9 |
| 8 | Benešov C | 7 |
| 9 | Kutná Hora B | 7 |
| 10 | Příbram B | 6 |
| 11 | Poděbrady B | 5 |
| 12 | Tehovec B | 5 |
| 13 | Kostelec n.Č.L. B | 4 |
| 14 | Kutná Hora C | 3 |
| Kostelec n Č.L. A |

