V Kolíně to bylo nalevačku
03.04.2010 20:59Po sérii osmi vítězství přišel na některé znás ( většinu znás) srab a na Kolínské kuželně, jsme si to prostě sami prohráli. Utkání se na padesát hodů nehrají a v té druhé padesátce ( na dráze č.1 ) přišel totální výpadek tří hráčů.
Perfektně to předvedl Jirka, Tomáš a Petr. Všichni tři své soupeře po prvních padesáti hodech přehrávali, ale s jedničkou se prostě nedokázali srovnat. Jediný Petr získal bod. Václav už má herní krizi z posledních utkání a tu zde tak trochu potvrdil a se soupeřem prohrál. Míla neudržel roha jako v posledních utkáních a fanek bylo mnoho. Vše zachraňoval v posledních deseti hodech, kdy si otvíral a hned dorážel. Jediný kdo dokázal zahrát a opravdu dobře byl Martin. Sic první padesátka mu nevyšla zrovna podle představ ( byl tam moc natvrdo ) ale všem ostatním ukázal jak se hraje na dráze č.1. Supr hrou do plných 161 kuželek a neméně podařenou dorážkou 77 kuželek bavil nejen domácí ale i nás. Bohužel jeho výkon již nestačil ani na zisk bodu.
Včera zahrál jen Martin, ostaní jme zůstali daleko za očekáváním a takle se vyhrávat prostě nedá. Musíme bojovat v dalších utkáních. Příští týden uvítáme na domácí kuželně družstvo Sadské, tak ať se doma daří.
Zpravodaj_KP_09-10___26.kolo.doc (60,5 kB)
Jirka Š.
———
Zpěttabulka 2.KLM A 2022/2023 |
||
1 | Karlovy Vary | 36 |
2 | Červený Kostelec | 34 |
3 | Kdyně | 29 |
4 | Bohušovice | 25 |
5 | Podbořany | 21 |
6 | Tehovec | 20 |
7 | Jičín | 19 |
8 | Tábor | 18 |
9 | Kosmonosy | 18 |
10 | Lomnice | 18 |
11 | Náchod | 16 |
12 | Aš | 10 |
tabulka KP II 2022/2023 |
||
1 | Červené Pečky | 30 |
2 | Vlašim C | 22 |
3 | Kostelec nad Č.L. B | 20 |
4 | Tehovec | 17 |
5 | Kostelec nad Č.L. C | 17 |
6 | Brandýs nL. B | 12 |