V Příbrami to Martinovi sedlo

07.04.2012 20:46

Poslední utkání sezony na kuželně v Přbrami jsme vyhráli a to díky skvěle hrajícímu Martinovi. Ale pojďme to vzít od začátku. Jirka nastoupil proti Lence Rojové a od prvních hodů s získával náskok ve hře do plných. Zato dorážku nezvládl a nakonec první půli prohrál. Druhé plné též dobré, solidní dorážka, ale náskok soupeřky nestáhl. Prihrává 414:425. Na vítězství měl!!! Václav nastupuje na dráhy proti Janu Weigertovi. Václav se dnes nemýlí a trefuje prostředek za prostředkem. Kuželky tak nepřibývají. Nakonec vydřel 382 kuželek proti soupeřovým 432. Kuba již z Tehovce měl strach, aby se k němu na léto nenastěhoval čulibrk. Chtěl moc a má jen toho čulibrka. Svou roztržitostí netrefil rozhodující kuželky. Tento večer porazil 376 kuželek proti 401 soupeře Pavla Weigerta. Vypadá to s námi bledě, 0:3 a ztráta 86 kuželek. K velkému obratu zavelel Tomáš, když svého soupeře Prchala poráží o tři kuželky 409:406. Za předvedenou hru lze Tomáše pochválit, ale v závěru mu došly síly. Několik újezdů a číslo je menší než mělo být. V tuto chvíli nastal velký večer v podámí Martina. V prní půli již značně ukrojil z náskoku domácích a pokračoval i v  druhých plných plných. Soupeř v tu chvíli přestal hrát a odevzdal se osudu. To ca se dělo na dráze č.1 byl výkon snů. hodovka, otvírka-dorážka, hodovka, otvírka- dorážka a tak stále dokola. Celkem 106 poražených kuželek na 25 hodů do dorážky. Martin vítězí poměrem 471:357. V tuto chvíli se obrací i vývoj utkání v náš prospěch. 2:3 a náskok 28 kuželek. Petr nastupuje proti Jardovi Chmelovi. Domácí hráč nechce připustit dokončení obratu utkání v náš prospěch a poráží jednu sedmičku za druhou. Petr mu však nic nedává zadarmo a drží se soupeře na dostřel. Přesto v půli ztrácí 10 kuželek. Ve druhé hře do plných Petr srovnává hru, rozhodne dorážka - remíza/naše výhra - na víc snad ji soupeř nedosáhne. Dorážka je velmi vyrovnaná. Soupeř však v závěru v rozhodujících hodech chybuje, kdežto petr doráží párek a jde do plných. Petr vítězí 436:420. Vítězství je naše, hlavně Martina.

Obrat v utkání dokonán, vítězíme 3:5 poměrem 2488:2438