Vítězná šňůra pokračuje

29.11.2009 13:40

V pátek 27.11. jsme na domácí kuželně po dlohé době přivítali soupeře z K.Hory. Jelikož družstvo z K.Hory "C" hrálo předchozích několik sezon v divizi AS, byl to pro nás tak trochu neznámý soupeř, ale jeho kvality nám byly dobře známy.

K utkání jsme nastoupili v nezměněné podobě, tak jako při vítězném domácím utkání před 14-ti dny. Hned první souboj jsem náhozem 412 prohrál o 14 kuželek (první nepodařená dorážka a druhé plné). Bohužel na stejné vlně pokračoval i Václav a náhozem 414 prohrává pouze o 2 kuželky. Sice prohráváme 2:0, al ztráta 16 kuželek je minimální. Zůstanu-li na konci utkání čulibrkem určitě neprohrajem. Tím, kdo se právě pokusí zavelet k obratu utkání v náš prospěch je Tomáš. Po slušné hře Tomáš náhozem 417 vítězí o 24 kuželek. Teď všichni držíme palce Míše,  její výkonost roste a roste zápas od zápasu. Míša od prvního hodu nedává soupeři šanci, a nás na pochybách, že kuželky hrát prostě umí. Skvělé plné doplňuje ještě lepší dorážkou. Stejně tak pokračuje i ve druhé půli, ale snad vidinou překonání osobního rekordu trochu v závěru kazí otvírku a zůstává tak těsně pod osobáčkem. Nám to šak radost nekazí, Míša náhozem 456 poráží soupeře o 20 kuželek. Další v pořadí, Petr může již naklonit vítěství na naši stranu a hodně napovědět k vývoji utkání. Petr je naše stálice a tak výkonem 435 poráží soupeře o 12 kuželek. Tímto dává Martinovi do poslední hry určitou pohodu. Martinovi se však v první půli nedaří a ztrácí. Všechno však svou snahou v druhé polovině hry vynahrazuje a vydřel náhozem 427 vítězství o 2 kuželky.

Byl to pěkný zápas, kdy soupeř již vedl, ale nám se podařilo pěknými a jedním skvělým náhozem celé utkání vyhrát. Je mi ctí být čulibrkem.